Walentynki w Szpitalu

Z okazji Walentynek Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu przygotowali i przekazali Szpitalowi okolicznościowe kartki z serduszkami dla Pacjentów,  w których składają życzenia miłości, radości, szczęścia i przede wszystkim zdrowia. Wszystkie wykonane kartki zostały przekazane Pacjentom na oddziałach. - „Za piękny dar serca i solidarności z naszymi Pacjentami oraz w ich imieniu składam serdeczne podziękowania dla wszystkich wykonawców przepięknych kartek oraz Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury za współpracę z naszym Szpitalem” – mówi dr Ryszard Pankiewicz, z-ca dyrektora ds. Strategii Rozwoju, Marketingu i Komunikacji Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.