Profesor Kutarski odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

27.12.2019

Prof. Andrzej Kutarski, który od czterech lat pracuje w naszym Szpitalu i wykonuje zabiegi przezżylnego usuwania zużytych elektrod, znalazł się w gronie osób zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu.

Życzenia Świąteczne

23.12.2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niech Boża dziecina obdarzy wszystkich zdrowiem, miłością i błogosławieństwiem, a ten wyjątkowy czas niech będzie spędzony w gronie najbliższych w atmosferze rodzinnego ciepła.

Spotkanie opłatkowe w szpitalu "papieskim"

22.12.2019

W Kaplicy Szpitalnej odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników i pacjentów Szpitala z Biskupem Zamojsko-Lubaczowskim ks. Marianem Rojkiem.

Zaproszenie na spotkanie opłatkowe

16.12.2019

W dniu 20.12.2019 r (piątek) o godz. 13.00 w Kaplicy szpitalnej odbędzie się spotkanie opłatkowe z Bp dr Marianem Rojkiem Serdecznie zapraszamy do udziału pracowników, chorych i wszystkich chętnych.  Dyrekcja i Kapelani

13.12.2019

Wolontariusze WOŚP odwiedzili Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Święty Mikołaj w szpitalu „papieskim”

Święty Mikołaj w szpitalu „papieskim”.